Arel Üniversitesi ana sayfasına gitmek için tıklayınız!

Kuluçka ve Girişimcilik Merkezi

ArtıArel-Kuluçka ve Girişimcilik Merkezi; kendi işini kurmak isteyen girişimcileri bu süreçte destekleyen ve ihtiyaç duydukları bilgi ile becerileri edinmelerini sağlayan bir merkezdir. Bir iş fikrine sahip olan girişimciler, ArtıArel-Kuluçka ve Girişimcilik Merkezi ile danışmanlık hizmeti, girişimcilik eğitimleri ve mentorluk desteği alabilecekleri gibi ofis alanı, toplantı salonu vb. altyapı hizmetlerinden yararlanabilmekte ve ayrıca yatırımcı ağları ile buluşturulup fikirlerinin girişime dönüştürülmesi konusunda destek alabilmektedirler.

İş Fikrim Var. ArtıArel Hizmetlerinden Nasıl Faydalanabilirim?

Bir iş fikrine sahip olan girişimciler başvurularını, www.arti.arel.edu.tr adresi üzerinden online olarak veya İstanbul Arel Üniversitesi Tepekent Yerleşkesi’nde bulunan ArtıArel-Kuluçka ve Girişimcilik Merkezine bizzat yapabilirler. Yapılan başvuruların değerlendirme süreci ise aşağıda belirtilen adımlardan oluşmaktadır: 

  • Yapılan online başvuruların ön elemeye tabi tutulması,
  • Ön elemeyi geçen girişimcilerin Değerlendirme Kurulu karşısında iş fikirlerini detaylandırdıkları bir sunum gerçekleştirmeleri,
  • Destek verilecek iş fikirlerinin seçilmesi. İş fikirleri onaylanan girişimciler ArtıArel’in kuluçka programına dâhil edilerek; eğitim ve mentorluk hizmetlerinden ve ulusal veya uluslararası girişimcilik programlarından yararlanabildikleri gibi yatırımcılar ile buluşma olanağına da sahip olurlar.

Fikriniz İşiniz, ArtıArel Rehberiniz Olsun!

ArtıArel-Kuluçka ve Girişimcilik Merkezi; yenilikçi ürün, teknoloji, bilişim, yazılım ve hizmet alanlarında katma değerli iş fikirlerine sahip tüm girişimcilerin başvurularına açıktır.

Detaylı bilgi için;

arti.arel.edu.tr

Bize Ulaşın

Kariyer danışmanlarımıza yazarak, en doğru adımı atmanız konusunda destek alabilirsiniz.

Looks good!
Error!
Looks good!
Error!
Looks good!
Error!
Looks good!
Error!