Arel Üniversitesi ana sayfasına gitmek için tıklayınız! CANLI - Online Meslek ve Bölüm Tanıtımları

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi olarak, öğrencilerimizi sanayi ve bilgi toplumu donanımına sahip bireyler olarak yetiştirmek hedefiyle hareket eden fakültemiz, gerek Türkiye gerekse dünya ekonomisinde ve siyasetinde söz sahibi olabilecek potansiyel güç oluşturmaktadır. Potansiyel güce katkı sağlamak adına ulusal ve uluslararası bağlantıları güçlü bir akademik kadro ve kurumsal alt yapı ile hizmet verilmektedir.

Öğrencilere; gerçek olayları analiz ve sunum imkanı, akademik etkinliklerde editörlük, yazarlık, moderatörlük ve panelistlik fırsatı verilebilmekte, modelleme, yaratıcılık ve inovasyon ortamı sağlanmakta, sürekli ve etkileşimli danışmanlık hizmeti verilmekte, kalabalık olmayan sınıflarda aktif öğrenme ve ingilizce ’de yetkinlik kazanma ayrıcalıkları sunulmaktadır. 

Teorik ve uygulamalı eğitim ve öğretim faaliyetlerine ek olarak, iş dünyasının önde gelen uygulamacıları ve akademinin ileri gelen gurularıyla oluşturulan sinerji çerçevesinde düzenlenen marka dersler, ulusal ve uluslararası etkinlikler, seminerler, çalıştaylar, konferanslar gibi çeşitli etkinlikler bünyemize zenginlik katmaktadır.

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Bölümler

Bize Ulaşın

Kariyer danışmanlarımıza yazarak, en doğru adımı atmanız konusunda destek alabilirsiniz.

Looks good!
Error!
Looks good!
Error!
Looks good!
Error!
Looks good!
Error!